Tepta

tepta-logoTepta Aydınlatma 1991’den beri mimar, elektrik mühendisi ve nihai kullanıcılara ışık hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet aydınlatmanın projelendirmesi ile başlar, ürün seçimi, proje gerçekleşmesinin denetimi ve daha sonra aydınlatma ürünlerinin bakımı olarak devam eder. Tepta, estetik başarının çok önemli olduğu projelerde daha da öne çıkmaktadır. Tepta Aydınlatma, başta iGuzzini olmak üzere, çoğunluğu İtalyan 23 aydınlatma firmasını Türkiye’de temsil ediyor.


iguzzini-logoTeknik iç ve dış aydınlatmada iGuzzini, teknik ve dekoratif dış aydınlatmada Simes ve Roger Pradier; dekoratif aydınlatmada İtalya’nın önde gelen aydınlatma firmalarından Murano camı ve cam ağırlıklı ürünler için Aureliano Toso, Gallery, Itre, Murano Due, Prandina, Studio Italia Design ve Tre Ci Luce; modern tasarımları ve cama alternatif malzeme kullanımı ile öne çıkan AltLucialternative ve Catellani&Smith; tablo aydınlatmaları için Betec; fiberoptik aydınlatma konusunda Eltek firmalarına ait 20.000’den fazla ürünün seçkin örneklerini Levent’teki merkez showroomlarında sergileyen Tepta Aydınlatma, ayrıca tüm müşterilerine proje hizmeti de sunuyor.

Düşük enerji sarfiyatı, uzun ampul ömrü ve her projeye özel üretilerek kesintisiz ışık sağlayan cam tüpleri ile mimari aydınlatmada önemli bir yenilik olan ‘cold cathode’ aydınlatma konusunda İtalya’nın önde gelen üreticisi Antrox da 2002 yılından beri Tepta ailesine katıldı. 30 kişilik kadrosu ve 19 yıllık deneyimi ile Tepta Aydınlatma, ithal ürünlerin yanı sıra mimar-elektrik mühendisi-kullanıcı üçgeninin istekleri doğrultusunda teknik, estetik ve ekonominin birleştikleri en uygun noktada özel üretim de yapmaktadır.

Tepta Aydınlatma, nihai tüketiciye daha iyi hizmet verebilmek için bünyesindeki firmalardan, İtalyan Firme di Vetro grubunu oluşturan AltLucialternative, Aureliano Toso, Gallery, Itre ve Murano Due aydınlatma ürünlerinin yer aldığı yeni showroom’unu 2007 yılı ortalarında Levent’te açtı.

Son 15 senedir Cihangir’deki merkezinde müşterilerine hizmet veren Tepta, Cihangir’in artan trafik ve otopark sorunu karşısında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2010 Mayıs ayında merkezini de Levent’e taşıdı. Nispetiye Aytar Caddesi 24 nolu modern binanın 1- 2 ve 3ncü katlarında yer alan 1.200 m2 lik yeni showroom’da Tepta’ya yeni katılan Dark, Slide, Flaver, Almerich, Masiero ve Lasvit firmalarının ürünleri de sergilenecek.

İletişim:

Tepta Aydınlatma San. Ve Tic. A.Ş.

0212 279 29 03

www.tepta.com

[email protected]