Close

27/05/2021

Line Lighting Design

Line Lighting Design, İstanbul ve Antalya merkezli bağımsız aydınlatma tasarımı ve danışmanlığı hizmetleri veren bir tasarım ofisi.

Y. İç mimar ve Aydınlatma Tasarımcısı Mustafa Akkaya tarafından kurulan Line Aydınlatma Tasarımı, farklı mimari ve teknik altyapıya sahip aydınlatma tasarımı alanında yaratıcı ve başarılı ekibi ile yaşanılan mekanın atmosferini şekillendirerek hayata yeni bir çizgi getirir.

Ana hedefi, ışığın gücünü kullanarak doğal ve yapay aydınlatmayı estetik çerçevesinde harmanlayarak daha konforlu mekanlarla farkındalık yaratmak. Bu farkındalık, ışık ve gölge ilişkisinin bilinçli bir şekilde tasarlanmasıyla oluşur. Doğru ışık kullanımıyla beraber hem daha fonksiyonel hem de daha göz alıcı mekanlar ortaya çıkar.

Line, aydınlatma konsept tasarımından projenin tamamlanmasına kadar olan tüm süreci en iyi ve en doğru şekilde yürütmeyi planlar.

Line proje ekibi, aydınlatma proje tasarım süreçleri içerisinde IALD (International Association of Lighting Designers) etik kurallarına göre çalışırlar. Line kurucusu Mustafa Akkaya, IALD’nin profesyonel üyesidir.

[email protected]

www.lineld.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir