Close

26/11/2012

Sinerji Buluşmaları’nda sıra Pelsan Aydınlatma’daydı

Elektrikport.com tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Sinerji Buluşmaları”nın 7.si, 17 Kasım Cumartesi günü gerçekleşti. Pelsan Aydınlatma firmasının Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Göğüş ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yurdem Göğüş Çoruhlu’nun katılımı ile gerçekleşen buluşmaya, sitedeki soruları yanıtlayarak seçilen 25 üniversite öğrencisi katıldı. Aydınlatma sektörünün büyük temsilcilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma’nın yöneticileri ile birebir tanışma ve sohbet etme imkanı bulan üniversite öğrencileri hem sektör ile ilgili hem de Pelsan Aydınlatma ile ilgili merak ettikleri tüm cevaplara bu buluşma sayesinde ulaşmış oldular.

Elektrik, elektronik ve enerji sektörleri hakkında haber, röportaj, teknik bilgi ve makale yayını yapan, aynı zamanda üniversite-sanayi işbirliği kapsamında sektörel firmaları ve üniversite kulüplerini bir araya getirerek sektörde sinerji oluşturmayı hedefleyen bir internet portalı olan “elektrikport.com” tarafından düzenlenen “Sinerji Buluşmaları”nın amacı firmaların üst düzey yönetici ve mühendisleri ile üniversitelerin nitelikli ve seçkin mühendislik öğrencilerini resmiyetten uzak, samimi bir ortamda buluşturmak.

Enerji Verimliliği, LED Aydınlatma, Pelsan Aydınlatma’nın kurumsallaşma çalışmaları ve İK Politikası Pelsan Aydınlatma’nın yeni nesil yöneticileri ile yapılan sohbette öne çıkan konular arasında idi. Şirketin her zaman genç beyinleri desteklediğini anımsatan Yurdem Göğüş Çoruhlu, Pelsan Aydınlatma’nın yenilikçi ve girişimci bir firma olduğunu vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir