Close

21/03/2017

Pelsan, Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri’nde paydaşlarıyla buluştu

14 Mart 2017 tarihinde Swissôtel The Bosphorus’da düzenlenen “Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri”nde toplantının açılış konuşmasını Pelsan Aydınlatma Genel Müdürü Yiğit Göğüş yaptı. Göğüş, Pelsan’ın 35 yılı aşkın tarihine değindikten sonra, 2017 yılının başında inşaatını tamamlayıp 30.000 metrekare kapalı ve 26.500 metrekare açık alanları ile üretime devam ettikleri yeni fabrikaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ürün gamı, global dağıtım ağı, referans projeleriyle sunumuna devam eden Göğüş, teknoloji ve yenilikçilik alanında yaptıkları çalışmaları, 2017 yılında üretimine başlanan yenilikçi ürünlerini anlattı. Yiğit Göğüş ayrıca; Pelsan Aydınlatma’nın sosyal sorumluluk projelerinin ana teması olan eğitime verdikleri önem ve destek kapsamında, yakında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde açacakları Aydınlatma Laboratuvarı’nın da müjdesini verdi.

Pelsan Aydınlatma mühendislerinin gerçekleştirdiği “2017 yılının yeni LED’li ürünleri” sunumu ile devam eden seminerde, 2017 yılında üretimine başlanan İç Mekan, Dış Mekan, Endüstriyel Aydınlatma alanlarındaki yenilikçi ürünlerin tanıtımı da yapıldı.

Her yıl geleneksel olarak Prof. Dr. Kerem Alkin ile paydaşlarını bir araya getiren Pelsan Aydınlatma, bu sene bu geleneği de bozmadı. Seminerde güncel ekonomik ve sektörel gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla Varlık Fonu Meclis üyelerinden Prof. Dr. Kerem Alkin katılımcılarla bir araya gelerek, 2017 yılında Türkiye ve dünya ekonomisindeki muhtemel gelişmeleri yorumladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir