Close

14 April 2016

Pelsan Aydınlatma çalışanlarını ödüllendirdi

Pelsan330 Mart 2016 tarihinde İ.B.B. Prof. Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi’ nde gerçekleştirilen ödül töreninde Pelsan Aydınlatma, başarılı proje ve bu projelerin sahiplerini ödülleriyle buluşturdu.

Pelsan Aydınlatma insan kaynakları bölümü tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Tanıma ve Takdir Sistemi kapsamında bir yıl süre içerisinde tamamlanmış olan başarılı projeler ve bu projelerin sahipleri ödüllendirildi.

Yıl içerisinde şirket hedef ve stratejilerine katkı sağlayan her türlü çaba ve davranışın tespiti ve emeği geçen çalışanların ödüllendirilmesi amacını taşıyan Tanıma ve Takdir Sistemi, çalışanların proje bazlı çalışma alışkanlığı edinmesinde de önemli rol oynuyor.

Etkinlik kapsamında çalışanlar; Müşteri Memnuniyeti, Yılın Ekibi, Yılın Satışı, Yılın Satış Kampanyası, Başarı Ödülleri, Ürün Geliştirme, Reşit Göğüş Özel Ödülü ve Maliyet İyileştirme kategorilerinde ödüle layık görüldüler.

Pelsan ailesinin 400 çalışanın ve konukların katıldığı geceye; Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reşit Göğüş, Genel Müdür Yiğit Göğüş ve Genel Müdür Yardımcısı Yurdem Göğüş ev sahipliği yaptı. Açılış konuşmaları ve ödüllerin takdiminden sonra gecenin finalinde Pelsan çalışanlarından oluşan dans grubu da sahne aldı.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *