Close

10/02/2012

Pelsan Tedarikçi Toplantıları 2012

Pelsan Aydınlatma, Tedarikçi Toplantıları’nın 11. sini 7 Şubat 2012 Marriott Otel Asia’da gerçekleştirdi. Toplantıya Pelsan Aydınlatma Tedarikçisi olan 100 firma temsilcisi ve Pelsan yöneticileri katıldı.

2012 yılına ilişkin şirket hedeflerinin ve öngörülerin konuşulduğu toplantıda Pelsan’ın başarılarının ardındaki önemli etkenler paylaşılarak, Pelsan çalışanları arasında yapılan değerlendirme sonucunda seçilen tedarikçi firmalara teşekkür plaketleri verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı M. Reşit Göğüş, kurumsallaşma yolundaki önemli adımlardan birinin, geçen senenin en önemli projesi olan yeni bir fabrikaya taşınmak olduğunu belirtti. Göğüş sözlerine; yeni bir elektronik tesisi kurduklarını, AR-GE bölümü oluşturduklarını ve 1000m2’lik tam teşekküllü bir aydınlatma laboratuarı için çalışmalara başladıklarını anlatarak devam etti ve geçtiğimiz 30 yılda başarılarını borçlu olduğu tedarikçileri, çalışanları ve müşterilerine teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Pelsan Aydınlatma’nın pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Yurdem Göğüş Çoruhlu yaptığı sunumda dünyada ve Türkiye’de aydınlatma sektörünü, yaptırdıkları araştırma rakamlarına dayanarak değerlendirdi.

Toplantı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi ve Bloomberg HT Televizyon Kanalı Direktörü Prof Dr. Kerem Alkin’in sözleriyle sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir