Close

21 June 2011

Sektör uzmanları bir araya geldi…

Osram bünyesinde 30 yıldır faaliyet gösteren OSRAM Opto Semiconductors, 31 Mayıs 2011 tarihinde aydınlatma sektörünün uzmanlarını İstanbul Ramadan Otel’de düzenlenen bir  eğitim seminerinde bir araya getirdi. OSRAM Opto Semiconductors Türkiye Ülke Müdürü Onur BOZARSLAN ve Teknik Satış Mühendisi Ergin TORGUL tarafından düzenlenen seminere konuşmacı olarak OSRAM Opto Semiconductors Regensburg’un OS SSL Pazarlama Müdürü (Europe & Emerging Markets) Christian NEUGIRG katıldı.

Aralarında LED armatür üreticisi firma sahiplerinin, AR-GE sorumlularının ve teknik ekiplerin bulunduğu seminerde Neugirg; OSRAM Opto Semiconductors’ın yenilikçi çözümleri ve single LED hakkında bilgiler verdi. Seminerde ayrıca; LED armatür üreticilerinin bireysel araştırmalarıyla OSRAM OS ürünlerini kullanarak geliştirdikleri ürünlerden, Osram OS Single Led ürünlerinin genel aydınlatmaya yönelik Led’li armatür uygulamalarında nerelerde ve ne şekilde kullanılabileceğinden bahsedildi.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *