Close

02/04/2013

Pelsan Ödülleri 2012

IMG_5894Pelsan Ödülleri 2012, 19 Mart 2013 tarihinde I.B.B Atakent Kültür Merkezi‘nde gerçekleşti. Pelsan insan kaynakları bölümü tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Tanıma ve Takdir Sistemi kapsamında bir yıl süre içinde tamamlanmış olan başarılı projeler ve bu projelerin sahipleri ödüllendirildi. Yıl içinde şirket hedef stratejilerine katkı sağlayan her türlü çaba ve davranışın tespiti ve emeği geçen çalışanların ödüllendirilmesi amacını taşıyan Takdir ve Tanıma Sistemi çalışanların proje bazlı çalışma alışkanlığı edinmesinde de önemli rol alıyor. 

Ürün Geliştirme, Yaratıcılık ve Yenilikçilik, Yılın Projesi, Müşteri Memnuniyeti, Yılın Ekibi ve Reşit Göğüş Özel Ödülü kategorilerinde çalışanların ödüle layık görüldüğü gece büyük ilgi gördü. Pelsan ailesinin 476 çalışanın ve özel konukların katıldığı gecede Pelsan Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Göğüş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yiğit Göğüş ve Yurdem Göğüş Çoruhlu geceye ev sahipliği yaptılar.

IMG_6103Açılış konuşmaları ve ödüllerin takdiminden sonra gecenin finalinde Perküsyon ustası Engin Gürkey ile Pelsan çalışanlarından oluşan “Ritme Işık Tutanlar” perküsyon grubu sahne aldı. Ekip çalışması, takım ruhu, sinerji temalarının yön verdiği gecenin finalinde birlikte sahne alan grubun yapmış olduğu perküsyon gösterisi gecenin anlam ve önemini en iyi şekilde ifade etti. Enstrüman olarak Pelsan ürünleri olan yol ve cadde armatürleri, park bahçe armatürleri, etanj armatürler ve ofis armatürleri seçilmesi gecenin en önemli sürprizlerinden biriydi. Grubun solo gösterisinin ardından sahne alan Türkiye’nin ilk ve tek kadın perküsyon grubu Zilli’ye Pelsan Ritme Işık Tutanlar ekibi eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir