Close

05 June 2009

Osram-Traxon Technologies ortaklığı kuruldu

Osram, LED sistemleri ve çözümleri alanında uzman Traxon Technologies Ltd ile iş ortaklığı başlatarak aydınlatma sistemleri ve çözümleri alanındaki portföyünü güçlendirmeyi hedefliyor.

Hisse çoğunluğuna Osram’ın sahip olduğu yeni şirket faaliyetlerini Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da sürdürüyor. Osram CEO’su Martin Goetzeler yeni kurulan ortaklığın avantajlarının çok net olduğunu, Osram’ın bu ortaklık sayesinda önde gelen LED aydınlatma çözümleri sağlayıcılarından biri haline geleceğini belirtiyor.

Traxon Technologies- Bir Osram Şirketi adı altında faaliyet gösterecek yeni ortaklık sayesinde Osram’ın ve her iki Traxon Technologies şirketinin; Traxon ve e:cue Lighting Controls’un teknik bilgileri birleştirilerek müşterilere entegre LED aydınlatma çözümleri sunulabilecek.

Hong-Kong menşeli Traxon Technologies’in aynalı panelleri (16PXL Board RGB) Türkiye’de de 2008 yılından beri İstanbul Optimum Alışveriş merkezinde kullanılıyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *