Close

16 November 2011

Osram’ın LED gücü arttı

Osram, % 51’ine sahip olduğu girişim ortağı Traxon’un geri kalan hisselerini alarak LED uzmanlığını %100’e çıkardı. LED armatürler, aydınlatma kontrol sistemleri ve özellikle mimari, mağaza ve konaklama uygulamalarına yönerlik LED sistemleri ve çözümleriyle Traxon, Osram’ın LED aydınlatma pazarındaki küresel konumunu ve uzmanlığını tamamladı.

Traxon’un merkez ofisleri Hong Kong ve Almanya’nın Paderborn şehirlerinde bulunuyor. Traxon, New York’taki Worldwide Plaza ve Rio de Janeiro’da Sugar Loaf Dağı’nın tepesinde bulunan Christ the Redeemer (İsa Heykeli) dahil olmak üzere dünya çapındaki 4.000 üzerindeki uygulama ve projeyle tanınıyor. Traxon; Asya, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Amerika’daki pazar payıyla da Osram’ın bölgesel varlığına katkıda bulunuyor.

 

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *