Close

18 October 2011

[email protected] 2012

Uluslararası Aydınlatma Kültür Bienali içerisinde yer alan Light+Building Fuarı, Luminale Projesi için geri sayıma başladı. Luminale Projesi kapsamında ilki 2010 yılında gerçekleşen Mainova, bu sene 20.o00 Euro’luk para ödülü ile ilgilerini bekliyor. Mainova, yarışmayı kazanana hem yüksek miktarda para ödülü, hem de uluslararası alanda adını duyurma imkanı sunuyor.

Luminale Projesi ile ilgili bilgi için: https://pldturkiye.com/etkinlikler/luminale-projesi-2012ye-geri-sayim.html

Yarışmanın ağırlıklı kriterleri enerji verimliliği, sürdürülebilirlik ve sanatsal açı… Yüksek jüri tarafından birinci seçilecek proje, Luminale için otomatik olarak iyi bir başlangıç.

Zaman daralıyor! Mainova’ya son katılım tarihi 28 Ekim 2011. Jüri toplantıları sonucunda kazananın belirlenmesi Kasım 2011‘in ortalarına kadar devam edecek. Aralık 2011 başlarında kazanan proje belli olacak ve Luminale 2012’de (15 – 20 Nisan 2012) yer alacak.

Tüm ayrıntılar için: http://www.mainova.de/unternehmen/engagement/luminale.html
Bilgi ve sorularınız için:  [email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *