Close

28 January 2010

Architectural Lighting Design Competition

Light+Building Fuarı genç profesyoneller için yeteneklerini gösterebilecekleri bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor.

Her sene Light+Building fuarı dünyanın dört bir yanından bildiklerine yenilerini eklemek, fikir alışverişi yapmak, yeni aydınlatma çözümlerini incelemek ve bağlantılar kurmak isteyen binlerce ziyaretçiyi Frankfurt’ta ağırlıyor.

Etkinlik içinde çeşitli etkinliklere de yer veriliyor bunlardan biri ise genç profesyonellere mimari aydınlatma tasarımı konusunda yeteneklerini göstermeleri için fırsat yaratan Mimari Aydınlatma Tasarımı yarışması.

Philips Lighting, Professional Lighting Designers’ Association ve PLDA’in düzenlediği yarışmanın bu seneki konusu bir kilisenin gençlik merkezinin düzenlenmesi olarak tanımlandı. “Sankt peter, Stephanstr. 6, 60313 Frankfurt am Main” adresi.

Üyeleri çeşitli ülkelerden olan jürinin en başarılı çalışmayı seçmesinden sonra çalışma fuarda sergilenmek üzere mekâna uygulanacak ve aydınlatma enstalâsyonu olarak sunulacak. Yarışmanın son katılım tarihi, 11- 16 Nisan 2010.

Katılım ve detaylı bilgi için:

http://pld-a.org/31.0.html

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *