Close

31/05/2011

Luminale Projesi 2012’ye geri sayım

Light+Building Fuarı kapsamında 10 yıldır tekrarlanan Luminale Projesi, 2012’de 150 civarındaki aydınlatma etkinliğiyle meraklılarının huzuruna çıkıyor. Geçtiğimiz sene Aydınlatma Kültür Bienali’ni 140.00 ziyaretçiyle tamamlayan Light+Building Fuarı, bu sene de birbirinden ilginç projelerle ziyaretçilerini karşılamayı planlıyor.

Ticari fuarlar ve şehir deneyimi kombinasyonu FrankurtRheinMain’i, aydınlatma ile ilgili olan herkesin buluşma noktasına dönüştürerek, üreticisinden artistine ve tasarımcısına herkesi bir araya getiriyor. Sanatçılar, tasarımcılar, mimarlar, mühendisler, görsel sanatçılar, performans sanatçıları, DJ ve VJ’ler bir süreliğine Luminale Projesi için birlik oluyor.

Luminale; fikirler, yenilikler, aydınlatma tasarımı, enerji verimliliği, yeni teknolojiler, yeni malzemeler üzerinde ve kasabalarda yaşam kentsel nitelikleri için bir platform. Luminale’yi bir fırsat olarak değerlendirip görmeniz tavsiye edilir; çünkü Luminale’e katılım, profesyonel dünyanın dikkatini kazanmak için önerilen bir araç. Bu projeye katılmak için son tarih 30 Eylül 2011.

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için; http://luminapolis.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir