Close

06/01/2010

Light+Building 2010

Tarih: 11-16 Nisan 2010, Yer: Frankfurt, Almanya

İletişim: www.light-building.messefrankfurt.com

Light+Building
Uluslararası Aydınlatma, Mimari Çözümler ve Teknoloji Fuarı

Light+Building 2010 fuarında aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonları sektörleri bir araya gelecek. Türkiye, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısı bakımından fuara en çok ilgi gösteren ülkeler arasında ilk on sırada yer alıyor.

Messe Frankfurt tarafından her iki senede bir düzenlenen, aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu ve mimari sistemler sektörlerini bir araya getiren öncü fuar Light +Building 11-16 Nisan 2010 tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleştirilecek. Aydınlatma, elektrik mühendisliği ve ev ve bina otomasyonları
sektörlerinin uluslararası ve ulusal alandaki lider firmaları da Light+Building 2010 fuarında yer alacak. 2,000 üstü katılımcı firma ürünlerini mimar, iç mimar, tasarımcı ve mühendislerin yanı sıra sektörün farklı kollarında görev yapan profesyonellerden oluşan ziyaretçilerle buluşturacak. Fuarı 150,000 den fazla ziyaretçinin gezmesi bekleniyor. Light+Building 2008 yılında rekor katılımla 2.173 firmaya ve 167.000 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Türkiye’den 40’ı aşkın firmanın katılımı beklenmektedir. Light+Building 2010 fuarı daha şimdiden çok iyi sinyaller veriyor: fuar alanının neredeyse tamamı şimdiden ayırtılmış durumda. Ticari ve profesyonel ziyaretçiler, 11-16 Nisan 2010 tarihleri arasında Frankfurt’ta 240.000 metrekare fuar alanında; aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu alanlarında dünyanın en yeni ürünlerini görebilecekler.

Fuar katılımcıları, Light+Building 2010’un ana teması olan enerji verimliliği konusunda en son trendleri ve öncü çözümleri sunacaklar. Light+Building 1.500’e yakın katılımcı firmasıyla aydınlatma sektörünün dünyadaki en büyük platformunu yaratıyor. Frankfurt’a gelen ziyaretçiler, aynı zamanda aynı mekanda aydınlatma teknolojisinin tüm spektrumunu görme şansına sahip oluyorlar – teknik ışıklandırma ve her tür lambadan, modern ve geleneksel, farklı stillerdeki tasarımcı lambalarına ve aydınlatma pazarı için teknik parçalardan aksesuarlara kadar geniş seçenekleri bulabilecekler.

Teknik ışıklandırma ve lambalar, 3-4 ve 10.1 salonlarında ve Forum ile Festhalle’de sergilenecek. Ziyaretçiler bu salonlarda ticari, endüstriyel, kamu binalarının ve evlerin LED ışıklandırması gibi tüm öncü aydınlatma teknolojilerini bulma fırsatına sahip olacak. 5.Salonda ‘Şehir ışıklandırması – Urban Lighting’ kapsamında kamu
alanları için dış aydınlatma ürünleri segilenirken 1 ve 5.1 salonlarında teknik ve tasarım odaklı aydınlatmalar sergileniyor olacak.

Ticari ve kamu alanları için çok çeşitli stillerde dekoratif aydınlatma ürünler 5.1,6,6.1 ve 10.1 salonlarında görülebilecek. Teknik aydınlatma parçaları ise 4. salonda sergilenecek. Light+Building 2010 fuarında, elektrik mühendisliği için 8. ve 11. salonda yeni ve etkin bir yerleşim olacak. Yeni salonun eklenmesiyle, kapsamlı bir ürün gamı, ziyaretçiler için açık ve yapısal bir şekilde sergilenecek-kablo ve elektrik tesisatları, elektrik devre anahtarları ve iletişim ekipmanları elektrik tesisatları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir