Close

14/02/2012

Light+Building 2012

Messe Frankfurt tarafından iki senede bir düzenlenen ‘aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev – bina otomasyonu ve mimari sistemler’ sektörlerini bir araya getiren Light+Building Ulusal Aydınlatma, Mimari Çözümler ve Teknoloji Fuarı, bu sene  15 Nisan 2012 tarihinde gerçekleştirilecek.

Türkiye’den de katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin katılacağını fuarı, tüm dünyadan 2.100’ye yakın katılımcının, 180.000’den fazla ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.  Aydınlatma, Elektrik Mühendisliği ve Ev ve Bina Otomasyonları bölümlerinden oluşan fuarın bu seneki ana teması enerji verimliliği üzerine olacak.

Aydınlatma: Ofis ve ev avizelerinden, klasik ve modern aydınlatma ürünlerine, sokak aydınlatmalarından dekoratif ürünlere kadar her çeşit aydınlatma malzemesinin bulunacağı bu bölümde ziyaretçiler; aydınlatma ile ilgili en son teknolojiye sahip ve kapsamlı ürün gruplarını aynı yerde bulabilme imkanına sahip olacaklar.

Elektrik Mühendisliği: Firmaların yeni ürün ve sistemlerini tanıtma fırsatı bulacağı bu bölüm; elektrik mühendisliği ile ilgili her çeşit ürün yelpazesini bünyesinde barındıracak.

Ev ve Bina Otomasyonu: Bu bölümde gelecekte ev ve bina otomasyonlarında kullanılacak ürünler ziyaretçilerle paylaşılacak.

Daha ayrıntılı bilgi için;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir