Close

09/12/2013

Luto, akıllı ışık, ekran çalışmalarında konfor sağlıyor

LUTO4Luto isimli, monitör ağızlıklı akıllı ışık, herhangi bir ekran aktivitenizde en uygun aydınlatma ortamını yaratıyor. Luto’nun ön tarafı masanıza yüksek kalitede aydınlatma sunuyor. Bu arada arka tarafındaki LED panel, gözlerinizin yorulmaması için ekranınızın etrafında uygun bir çevre aydınlatması sağlıyor. Luto’nun renk sıcaklığı bir iş toplantınız sırasında ayarlanabiliyor. Sizin rahatlamak, kafanızı boşaltmak istediğiniz zamanlarda da bu durum işe yarıyor. Luto, 10 – 50 mm inceliğindeki monitörlere uyum sağlıyor. Web cam’lerin üzerine yerleştirilebiliyor. Hem PC hem de Mac platformlarla birlikte kolaylıkla çalışabiliyor.

LUTO1Luto nasıl çalışıyor?
Luto, monitörün üzerine sıkıca yerleşiyor ve bir USB çıkışı aracılığıyla bilgisayarınıza bağlanıyor. Ekranınızın çevresindeki ışık ayarını tahmin etmek için birçok noktada çeşitli sensörler içeriyor.
Luto’nun ışık kaynağındaki renk dereceleri ve derinlikleri ayarlanabiliyor. Bu da sizin kendi ortamınız için en uygun aydınlatmayı yaratmanızı sağlıyor. Luto, özellikle monitörler için tasarlanmış, yaydığı ışığın renk derecesini ayarlamanıza izin veren basit bir LightApp (Aydınlatma Uygulaması). Özellikle vaktinizin büyük çoğunluğunu ekran önünde geçirmeniz gereken zamanlarda ya da gözlerinizi yormadan sadece internette vakit geçirmek istediğiniz anlarda Luto önemli bir çözüm oluyor.

LUTO3Göz yorgunluğunu azaltmak ve ideal bir atmosfer yaratmak için Luto otomatik olarak ayarlanabiliyor. Kişiye özel ortam ışığı yaratmak için ise manuel olarak ayarları yapılabiliyor. Luto’nun daha fazla tüketiciyle buluşabilmesi için, yeni ve yaratıcı projelere katkı bulunması için çalışan Kickstarter üzerinden, destek verilebiliyor.

LUTO2

LUTO5

Haber Kaynağı: http://www.kickstarter.com/projects/brightgreen/luto-smartlight-illumination-for-screen-environmen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir