Close

31/07/2017

IstanbulLight, ışıkla aydınlatılan iç ve dış mekânları fotoğraf sanatı ile buluşturuyor…

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (IFSAK) iş birliği ile gerçekleştirilen, IstanbulLight Fuarı’nın da aynı zamanda bu yılki mottosu olan “Life is Light/Hayat Işıktır” temalı fotoğraf yarışması sonucunda seçilen fotoğraflar 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında IstanbulLight fuarında sergilenecek.Yarışmaya son katılım tarihi ise 29 Ağustos 2017.

Ödül töreninin de gerçekleşeceği etkinlik; katılımcılara birden fazla avantaj sağlayacak. “IstanbulLight” Uluslararası Aydınlatma&Elektrik Malzemeleri Fuarı’nda sergilenecek eserler hem sektör profesyonelleri hem de aydınlatma alanına ilgi duyan geniş bir kitle ile buluşabilecek. Bu fuar aydınlatma alanında hem ticari hem de eğitim hedefleriyle ilgili birçok başlığı bir arada toplayan bir buluşma noktası. “Yenilik ve yeniliğe katkı”, “en son teknolojiler” ve “trendler” ise bu fuarın katılımcılara sunmak istediği hedefler arasında.

UBM EMEA İstanbul IstanbulLight, “Life is Light/Hayat Işıktır” temalı Fotoğraf Yarışması ise Sayısal (Dijital) kategoride ve Renkli veya Siyah-Beyaz Fotoğraf olmak üzere tek kategoriden oluşuyor. Yarışmaya katılacak olan Renkli veya Siyah-Beyaz fotoğraflar bir arada değerlendirilecek. 18 yaşını geçmiş bireylerin eserleriyle başvurabileceği yarışmaya katılım ise ücretsiz.

Hemen hatırlatalım, katılımcılar, yarışmaya en fazla 4 (dört) adet Sayısal Renkli veya Siyah-Beyaz eser ile katılabilecekler.

Başvuru ve detaylı bilgi için:

http://www.ifsak.org.tr/
http://www.tfsf.org.tr/
http://www.istanbullight.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir