Close

03/02/2017

IstanbulLight Fuarı Ertelendi

UBM tarafından AGID ve ATMK stratejik ortaklığıyla düzenlenecek IstanbulLight Fuarı‘nın 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu.

200’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın, 10.000’in üzerinde yerli ve yabancı profesyonelin ziyaret edeceği belirtilen fuarın daha önce belirtilen tarihler olan, 29 Mart-1 Nisan 2017 yerine 20-23 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacağı, fuarın resmi internet sitesinde belirtildi.

Marmara Tanıtım Fuarcılık tarafından organize edilen LED&Lighting Fuarı‘nın internet sitesinde de 21-24 Eylül 2017 tarihleri işaret ediliyor.

İki fuar da aynı tarihlerde İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek görünüyor.

Hal böyle olunca, “İki aydınlatma fuarı birleşiyor mu?” sorusu akıllara geldi.

Bildiğiniz gibi, daha önce LED&Lighting Fuarı sonrası yapılan yorumlar, sektör için bir yılda iki fuarın fazla olduğu, bu iki fuarın birleştirilerek daha nitelikli bir fuar haline getirilmesi gerektiği yönündeydi.

Bazı sektör ilgilileri de, başkanlık referandumunun önceden belirtilen tarihlere denk gelmesi ihtimalinin bu kararda etkili olduğuna inanıyor.

Bu konuda her iki taraftan da henüz bir açıklama yapılmadı. Elimize yeni bilgiler ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

Emre Güneş YORUM: İstanbulLight’ın LED Lighting fuarı’nı satın aldığını bir kaç farklı kaynaktan duydum. Yani cevap 2 fuar birleşti bile.

Haber kaynağı: http://www.aydinlatma.gen.tr/istanbullight-fuari-ertelendi.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir