Close

16/07/2015

“Işığın Ritmi-Manzarada Otel” Yarışması

IsiginRitmiBu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Işığın Ritmi-Manzarada Otel (Rythm of Light-Hotel in Landscape) başlıklı yarışma tüm dünyadan gelecek yaratıcı fikirleri bekliyor.

27-29 Ocak’ta Polonyo’da gerçekleşecek yarışmanın temasına göre katılımcılar; bir otel projesini -otelin içi, çevresi dahil- sunacaklar ve bu projede aydınlatmanın yeri oldukça büyük olacak. Başvurular için son kayıt tarihi ise 5 Ocak 2016.

Yarışmada önemli olan bir diğer faktör otel binasının manzara içindeki görünümü ve tesisler etrafında yapay ışık kullanımının amacı. Bu konseptin, binanın-çevresinin fonksiyon ve formunun, doğal ve yapay aydınlatma arasındaki bağlantının analizine dayandırılması gerekiyor. Katılımcılar ayrıca, projelerinde LUG Lighting’in ürünlerini kullanmakla yükümlüler.

Yarışma, sanat, endüstriyel tasarım, mimari veya diğer alanlarda çalışan ya da okuyan genç yeteneklere açık. Başvurular bireysel ya da grup olarak -dört kişiden fazla olmamak kaydıyla- yapılabiliyor. Finalistlerin çalışmaları 24. Uluslararası Ticari Işık Şovu 2016 (24th International Trade Light Show 2016) kapsamında gösterilecek ve kazananlara nakit para ödülü verilecek.

Ocak ayında gerçekleşecek etkinliğe tüm dünyadan aydınlatma üreticileri sektörünün önde gelen isimleri katılacak. Bu anlamda katılımcılar için kendi çalışmalarını dünya çapında tanıtabilme adına yarışma oldukça önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Daha fazla bilgi için: www.lightfair.pl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir