Close

30/04/2015

LAMP 2015 Aydınlatma Tasarımı Yarışması için başvurular açıldı

LAMP2015Bu yıl üçüncüsünün düzenleyeceği, aydınlatma camiası için önemli bir etkinlik olan yarışma; Kanada’nın Vancouver şehrinde gerçekleşecek. LAMP 2015 (Aydınlatma Mimari Hareketi Projesi) için son başvuru tarihi ise 27 Temmuz 2015.

Dünya çapında katılımın beklendiği yarışmada tüm projeler pazarın en önde gelen endüstri liderleri tarafından görülecek. Katılımcılar ayrıca; yerel topluluklarla dinamik tasarımı iletişime geçiren ve gün geçtikçe büyüyen bir serginin parçası olarak yeteneklerini gösterebilme şansı da bulacak.

LAMP, bu yılki teması “Kristalleşme” olarak belirlenen yarışma için yeni çıkış yapan, deneyimli ya da öğrenci olmak üzere üç kategoride kabullerin olacağını duyurdu. Değerlendirmede önemli olan kriterler ise; estetik, pazarlanabilirlik, yenilik ve bu yılın temasına eşsiz bir yorum getirebilme olacak.

Bu yılın panel katılımcıları ise şöyle: Nancy Bendtsen (Inform Interiors), Omer Arbel (Bocci Design), John Patkau (Patkau Architects), Tom Dixon, Michael Anastassiades, Falken Reynolds, ve ANDLIGHT ekibi: Lukas Peet, Caine Heintzman, Matt Davis.

Eğer siz de “parlak” bir fikrinizin olduğunu düşünüyorsanız başvuru koşullarına ve yarışma detaylarına şu linkten ulaşabilirsiniz: www.welovelamp.ca

Haber kaynağı: http://v2com-newswire.com/en/newsroom/press-kits/1615-02/l-a-m-p-s-2015-lighting-design-competition-call-for-entries

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir