Close

12 June 2012

LAMP, 13. LAMP Lighting Solutions Awards’ı duyurdu

 

Işığın hayatın temel bir unsuru olduğu kadar her türlü mimari projenin de önemli bir yönünü oluşturduğunu bilen LAMP, bu yılki ödülleri de bir iç veya dış mekan mimarisinin aydınlatma ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılamış; mimarlık, iç mimarlık, peyzaj ve aydınlatma arasında pozitif bir sinerji yaratabilmiş projelere vereceğini belirtiyor.

The LAMP Lighting Solutions Awards; yaratıcılık değeri yüksek, yenilikçi ve sürdürülebilir aydınlatma projeleri ile ne olursa olsun ışık üreten veya projelerde kullanılan lamba markalarına yönelik bir maraton.

LAMP, sektörde profesyonel olarak yer almak ve ışık kültürünü bir nebze daha teşvik etmek adına tüm aydınlatma tutkunlarını yarışmaya katılmaya ve beraber yarışmaya davet ediyor. Yarışma 4 kategoride gerçekleşecek. Bu 4 kategori ve ödüller şöyle:

 

Mimari Dış Aydınlatma: 15.000

İç Aydınlatma: 15.000

Kentsel ve Peyzaj Aydınlatma: 15.000 €

Öğrenci Önerileri: 3.000 €

 

Bu seneki jüri hakkında bilgi almak için :  www.lamp.es/en/prizes/jury-13

Finalistler ve önceki yarışmaları kazananlar için ise:

www.lamp.es/en/prizes/entrega-premios11/ceremonia-11

www.lamp.es/en/prizes/entrega-premios10/ceremonia-10

www.lamp.es/en/prizes/entrega-premios09/ceremonia-09

www.lamp.es/en/prizes/entrega-premios08/ceremonia-08

 

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *