Close

24/12/2014

Lamp Lighting Solutions 2015 Ödülleri

LampAwardlogo“Işık kültürünü” tanıtmak adına 2009 yılında yola çıkan ve Lamp Lighting’in bu yıl 6.’ısını düzenlediği “Lamp Lighting Solutions 2015” ödüllerine başvurular devam ediyor.

Jüri üyeliğini Mark Major, Kai Piippo, Douglas Leonard, Anne Bureau, Emma Cogswell, Anupama Kundoo, Juan Carlos Sancho ve Ignasi Bonjoch’inin yapacağı yarışmada kazanılacak ödül ve kategorileri şu şekilde:

•Mimari Dış Aydınlatma Ödülü: 8.000€

•İç Aydınlatma Ödülü: 8.000€

•Kent ve Manzara Aydınlatması Ödülü: 8.000€

•Öğrencilere Yönelik Proposal Ödülü: 2.000€

Jüri projelerde, hangi aydınlatma markasının kullanıldığına bakmayarak, yaratıcılık, yenilik ve sürdürülebilirlik özelliklerini değerlendirecek.

Tüm bunların yanında, UNESCO’nun 2015’i Uluslararası Işık Yılı ilan etmesi kapsamında, Life of Light, hayatını ışığa adamış bir profesyoneli de ödüllendirecek. Life of Light ödülü ile Lamp Lighting, ışık severlere, bu ödüllerle teşekkür etmek istediklerini ve onlarsız endüstrisinin gelişip, evrimleşemeyeceğini, basamak atlayamayacağını belirtiyor. Eğer sizler de aydınlatma topluluğu, vakfı, enstitüsü ya da medya mensubuysanız, adaylarınız için Life of Light’ın Merit Ödülü bölümüne başvuruda bulunmanızı öneriyoruz.

Başvurular 31 Ocak 2015’e kadar devam edecek.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayın (here adres eklenecek linke)

Sorularınız için: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir