Close

07/08/2012

Voltimum internet üzerinden canlı eğitimlere başladı

22 Nisan 2011 tarihinde Voltimum’un kurucuları ABB, Legrand, Nexans, Osram, Philips, Prysmian ve Schneider Electric düğmeye basarak elektrik tesisat portalını yayına soktu.

O günden bugüne portal bir yıl içinde oldukça büyüdü ve bugün Voltimum, elektrik tesisat sektöründe internetteki önemli başvuru kaynaklarından birisi konumuna geldi. Artık elektrik tesisat sektöründe bir başka başvuru kaynağı olan www.voltimum.com.tr  yeni hizmetleri ile kullanıcılarıyla iletişim kuracak ve interaktif eğitimler verecek. Voltimum’un bu hizmetleri akıllı telefonlar sayesinde de her an ulaşılabilir durumda olacak.

Ürün testleri

Bu sistem adres üzerinde kayıtlı olan kullanıcılara, güncel ürün testleri için Voltimum’a başvurma şansı da verecek. Ayrıca kullanıcılara ürünün montajını, uygulamasını ve kullanımını deneyerek kısa bir anket ile fikirlerini belirtme fırsatı tanınacak. Üreticiler için de önemli olan bu gerçek kulanım ve uygulama testinin geri dönüşleri, Voltimum için, kalitesini ve sağladığı hizmetleri iyileştirebilmek adına değer taşıyor.

Webinarlar

 Voltimum aynı zamanda, bu internet adresi üzerinden canlı seminerler düzenleyecek ve ortaklar ile beraber canlı eğitimler sunacak. Bu etkinliklerde aydınlatma, akıllı evler ve binalar, yangın, güvenlik gibi konuların üzerinde durulacak. Tüm bu hizmetlere ulaşmak için sadece bir internet bağlantısı yeterli olacak. Kullanıcıların sorularını canlı chat üzerinden sormak ve anında yanıt almak gibi fırsatları da olacak.

Teknik yazılar

Voltimum artık daha çok teknik yazıya yer veriyor ve bu anlamdaki içeriğini geliştirmeye devam ediyor. Teknik yazıların amacı, kullanıcıya sektördeki en son teknolojik trendleri aktarmak ve günlük işlerinde yardımcı olacak bilgileri sunmak. Sistemde teknik yazı alanı sadece kayıtlı kullanıcılar için olacak. Voltimum, bu sisteme kayıt için herhangi bir ücret talep etmeyecek.

Voltimum iPhone/iPad App

 Voltimum için hazırlanan iPhone ve iPad uygulaması da App store’dan indirilebilinir olacak. App’de güncel haberlerden ziyade üreticilerin kataloglarına da ulaşabilecek. Böylece kullanıcıya, ister proje aşamasında, ister bir tesisat kurulumu sırasında, en önemli katalogları cebinde taşıyabilme ve ürünlerin teknik detaylarını hemen öğrenebilme şansı sunulacak.
Sanal teknik ekip

Voltimum bu yıl içinde lider üreticiler ile birlikte bir uzman sanal ekibi kuracak.  Ekibin görevi, kullanıcıların günlük iş hayatlarında çıkan teknik problemler hakkında yardımcı olmak ve sorularını cevaplamak olacak. Böylece Voltimum kullanıcıları direkt olarak üretici uzmanlarına sorular sorabilecekler ve yanıtlarını anında alabilecekler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir