Close

21 November 2013

Voltimum ve Philips iş birliği ile internet üzerinden canlı LED semineri

Voltimum_logoTürkiye’de LED teknolojisi artık aydınlatma sektörünün önemli bir parçası. Evlerden ofislere, fabrikalardan otoparklara hemen hemen tüm kullanım alanlarına uygun bir LED lamba bulmak mümkün. Peki Türkiye’de LED’e dönüşüm beklentileri nelerdir? Bu sorunun ve daha pek çoğunun cevabını, Voltimum ve Philips iş birliği ile 29 Kasım’da internet üzerinden canlı olarak gerçekleşecek “LED” seminerinde bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden canlı gerçekleşecek etkinlikte, LED aydınlatma teknolojisiyle ilgili pek çok soru cevap bulabilecek. Birbirinden farklı konu başlıkları sektör profesyonelleri ve aydınlatma alanına ilgi duyanlar için masaya yatırılacak. LED nedir? LED Aydınlatmanın Faydaları Nelerdir? Dünyada ve Türkiye’de LED Pazarı, LED Lambalar ve Kullanım Alanları, Örnek Çalışmalar ve Kazanımlar, LED ve Toplam Sahip Olma Maliyeti seminerde tartışılacak konu başlıklarından sadece birkaçı.

Etkinliğe ücretsiz katılım için aşağıdaki linki tıklamanız ve kayıt formunu doldurmanız yeterli.

Kayıt Formu

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *