Close

18 June 2012

Vestel LED Aydınlatma ile tasarruf artık cepte

Vestel, LED aydınlatma ürünleri için iPhone ve iPad cihazlarına yönelik bir tasarruf hesaplama uygulaması geliştirdi. Apple Application Store’da “LED Aydınlatma Vestel” adından ulaşılabilen uygulama, Vestel LED aydınlatma ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi sunuyor.

Üstelik evdeki tüm lamba ve ampuller Vestel LED ürünlerle değiştirildiğinde, sağlanacak enerji ve bütçe tasarrufu hakkında bilgi veriyor. Ücretsiz olarak indirilebilen LED Aydınlatma Vestel, tasarruf hesaplamasını günde 8 saatlik kullanım üzerinden gerçekleştiriyor.

Düşük enerji tüketimi sayesinde tasarruf sağlamayı hedefleyen Vestel LED aydınlatma ürünleri, 35 bin saatin üzerinde çalışma süresine sahip. Vestel LED lambalar, akkor lambalara göre yüzde 80, tasarruflu lambalara göre ise yüzde 50 oranında enerji tasarrufu sağlıyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

One Comment on “Vestel LED Aydınlatma ile tasarruf artık cepte

zehra beknur
23 February 2014 at 11:50

ne dedini anlamadım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *