Close

09 August 2012

Cemdağ’dan icatalogue uygulaması

Cemdağ, ürünleri şimdi ceplere taşınıyor. Cemdağ’ın iPhone ve iPad’lere uyarlı olan “Cemdağ icatalogue” isimli aplikasyonu sayesinde aydınlatma armatürleri ile ilgili tüm bilgilere istenilen her yerden ulaşım sağlanabiliyor.

iTunes Store’lardan ücretsiz indirilen aplikasyon, Cemdağ’ın 23 ürün grubu, 260 çeşit ürün ve 1236 ürününü inceleyebilme, Cemdağ hakkındaki haberleri takip edebilme, Cemdağ yetkilileri ile iletişime geçebilme ve nerede olursa olsun ürünlere ulaşabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca kullanıcılara; aplikasyondaki QR kod sistemi sayesinde herhangi bir yerde görüp ismini ve özelliklerini bilmedikleri Cemdağ ürünlerini cihazdaki “QR kod sistemi”ne okutarak tek bir tuş ile ürünü telefona tanıtabilme ve hakkında bilgi edinebilme fırsatı da tanınmış durumda.

 Eklentiye şu linkten ulaşılabilir: 
http://itunes.apple.com/tr/app/cemdag-catalogue-application/id515297863?l=tr&mt=8

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *