Close

26/04/2011

Küresel ihtisas portalı Voltimum Türkiye’de!

Küresel ısınma ve bilinçsiz enerji kullanımıyla birlikte gün geçtikçe enerji kaynaklarımız azalıyor. Elektrik artık insanlık için bir hayat kayağı. Elektriğin yanlış kullanımını önlemek ve doğru kullanmaya teşvik ederek insanların yaşam kalitesini artırmak hedefiyle kurulan ve bu yolda çalışmalar yapan küresel ihtisas portalı Voltimum, 12 ülkeden sonra 13.ülke olarak Türkiye’de.

Elektrik tesisatı, aydınlatma, elektronik ve kablo sektörünün önemli yedi ismi ABB, Legrand, Nexans, Osram, Philips, Prysmian, Schneider Electric ve Prysmian Türkiye’nin CEO’su ve ülke yöneticisi Francesco Fanciulli öncülüğünde faaliyete geçen voltimum.com.tr, Türkiye’deki elektrik tesisatçılarının, mühendislerin, üreticilerin, distribütörlerin, toptancıların ve uzmanların yüzünü güldürüyor.

Voltimum’dan daha önce haberdar olmayanlara kısaca anlatalım: voltimum.com.tr, öncelikle  sektörle ilgilenenleri ilk elden bilgilendirip elektriğin güvenli ve verimli kullanılmasını teşvik etmeyi hedefleyen bir portal. Bu amacının yanı sıra; sektörle ilgilenenlerin ücretsiz abonelikle elektrik ürünleri ve kurumları hakkında detaylı bilgi alabilecekleri, enerji verimli ürünler, doğru ve çevreye uyumlu aydınlatma gibi sektörel uzmanlık bilgilerini kolaylıkla öğrenebilecekleri, otomasyon, tesisat kurulumu, kablolama ve enerji verimliliği hakkında kendine özgü çözüm ve eğitim imkanları bulabilecekleri bir maden.

Voltimum.com.tr‘de sektörle ilgili aradığınız her kolaylık mevcut. Elektrik sektörünün en kapsamlıkatalogları, kurallar, yönetmelikler, ürünlerin teknik detayları, enerji tasarrufuna ilişkin özel bilgiler, uzmanlardan teknik destek yardımı, seminer, eğitim, fuarlar, sektörel etkinliklerle ilgili haberler ve elektrik tesisat kurulum dünyası hakkında aradığınız her şeyi voltimum.com.tr‘de bulabilirsiniz. Kısacası Voltimum için sektörünün yaşam kaynağı diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir