Close

15 November 2013

Elektrik teknisyeni Ali markasız LED seçerse…

PLDVoltimumAli Voltimum.com ABB, Legrand, Nexans, Osram, Philips, Prysmian ve Schneider Electric gibi firmaların biraraya gelerek sektör profesyonellerini ilk elden bilgilendirmek amacıyla ortaklaşa kurdukları bir platform. Dünya çapında 13 ülkede faaliyet gösteren Voltimum, Türkiye’de yeni bir bilinçlendirme kampanyasına imza atmış.

Voltimum’un yarattığı kahraman Ali bir elektrik teknisyeni. Kampanya dahilinde hazırlanan videolar ile Ali’nin doğru ve kaliteli ürün kullanmadığında başına gelenleri izliyoruz. Ali’nin aydınlatma da yaşadığı problem ise markasız LED tercihi ile başlıyor. İşte Ali’nin yanlış tercihinden dolayı yaşadığı aksaklıkları konu alan Voltimum’un hazırladığı bu eğlenceli videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Ali aydınlatmayı daha iyi öğrenmeli!

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *