Close

23 November 2017

Aydınlatma sektörünün 4’üncü ve Antalya’nın 11. AR-GE merkezi

Fiberli’nin inovatif fikirleri hayata geçirmek üzere teknoloji, bilim ve araştırma odaklı bir anlayış ile çalışan, 30 kişilik Ar-Ge departmanı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile “AR-GE Merkezi” olmaya hak kazandı.

Aydınlatma sektörünün 4. AR-GE merkezi, bünyesinde bulunan laboratuvar, ileri yazılım, tasarım teknolojileri desteği ile ürün geliştirme süreçlerinde ve süreç iyileştirme projelerinde destek olacak.

Enerji verimliliği en önemli ilke…
Ürünleri ve süreçleri geliştirirken enerji verimliliği, sürdürülebilir çevre ve tasarruf parametreleri önemlidir. Bu yeni yapılanma ile katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteli ürünler üretilmesi, çevreye duyarlı teknoloji ve süreçler geliştirilmesi planlanıyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *