Close

24 February 2012

Dali eserleri Aydınlatma Merkezi tarafından aydınlatıldı

23 Aralık 2011- 26 Şubat 2012 tarihleri arasında Tophane-i Amire’de devam eden Salvador Dali Sergisi‘nin aydınlatma tasarımı Aydınlatma Merkezi sponsorluğunda gerçekleşiyor. Türkiye’de sanat eserlerinin doğru aydınlatılması ve aydınlatma tasarımının gelişmesi amacıyla desteklenen serginin son günleri…

Dali’nin koleksiyonlarının seriler halinde sergilenmesi, aydınlatma konseptine yön veriyor. Aydınlatma Merkezi ekibi bu konsepti oluştururken,  eserlerin tek tek vurgulanması yerine aralarındaki bağlantıların akıcı bir hikayeye dönüştürülmesini istemiş. Aydınlatma Merkezi; Kült iş birliğiyle  gerçekleştirdiği Türkiye’de Sanat ve Kültürel Miraslar odaklı projelerde, enerji ve ışıklarını birleştirmeyi hedefleniyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *