Close

31/05/2017

Sürdürülebilirlik için “sürekli eğitim”…

Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK), 2014 yılından bu yana düzenlediği “Aydınlatma Seminerleri”ne devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Aydınlatma Seminerlerini yılda iki kez düzenleme kararı alan ATMK, talep yoğunluğu nedeniyle seminerleri İstanbul dışına da taşıdı. İstanbul dışındaki ilk semineri Antalya’da PSL/Fiberli Aydınlatma için düzenleyen ATMK, farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere de detaylı eğitim programları düzenlemeye devam edecek.

Fiberli yönetimi ise, Aydınlatma Türk Milli Eğitim Komitesi’nin (ATMK) aydınlatma eğitim seminerlerine ev sahipliği yaparak çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için uygun platformlar sunmaya devam ediyor.

ATMK ve Fiberli iş birliği çerçevesinde firma çalışanlarına özel olarak, 5-6 Mayıs ve 12-13 Mayıs tarihlerinde iki oturum olarak düzenlenen 4 günlük eğitimde aydınlatma teknikleri, teknolojileri ve uygulamaları konularına değinildi.

Bu yoğun programda ATMK Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Rengin Ünver ve ATMK Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Arifoğlu eğitimler de verdi.

Eğitim kapsamında Fiberli yönetimi, üretimde kalitenin ve inovasyonun sürdürülebilir olmasının tecrübe ve uzmanlaşmaya bağlı olduğu kadar, geleceğe yatırımın, sürekli eğitime yatırım olduğunu savunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir