Close

31 May 2017

Sürdürülebilirlik için “sürekli eğitim”…

Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK), 2014 yılından bu yana düzenlediği “Aydınlatma Seminerleri”ne devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Aydınlatma Seminerlerini yılda iki kez düzenleme kararı alan ATMK, talep yoğunluğu nedeniyle seminerleri İstanbul dışına da taşıdı. İstanbul dışındaki ilk semineri Antalya’da PSL/Fiberli Aydınlatma için düzenleyen ATMK, farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgi edinmek isteyenlere de detaylı eğitim programları düzenlemeye devam edecek.

Fiberli yönetimi ise, Aydınlatma Türk Milli Eğitim Komitesi’nin (ATMK) aydınlatma eğitim seminerlerine ev sahipliği yaparak çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için uygun platformlar sunmaya devam ediyor.

ATMK ve Fiberli iş birliği çerçevesinde firma çalışanlarına özel olarak, 5-6 Mayıs ve 12-13 Mayıs tarihlerinde iki oturum olarak düzenlenen 4 günlük eğitimde aydınlatma teknikleri, teknolojileri ve uygulamaları konularına değinildi.

Bu yoğun programda ATMK Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Rengin Ünver ve ATMK Yönetim Kurulu Üyesi Nergiz Arifoğlu eğitimler de verdi.

Eğitim kapsamında Fiberli yönetimi, üretimde kalitenin ve inovasyonun sürdürülebilir olmasının tecrübe ve uzmanlaşmaya bağlı olduğu kadar, geleceğe yatırımın, sürekli eğitime yatırım olduğunu savunuyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *