Close

11 September 2014

I. ATMK Aydınlatma Eğitim Semineri

PLDATMKAydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK), 8 Kasım-6 Aralık 2014 tarihleri arasında, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Taşkışla Binası’nda Aydınlatma Eğitim Semineri programı düzenleyecek.

ATMK, 1995 yılından bu yana aydınlatma disiplininde çalışan ve sektörde yer alan akademisyenleri, üreticileri, tasarımcıları ve uygulamacıları bir araya getirmeye çalışıyor. ATMK Türkiye dışında uluslararası alanda da yapılan çalışmaları değişik ortamlarda duyurarak ilgilileri ile paylaşıyor ve çeşitli toplantılar gerçekleştiriyor.

Kayıtların başladığı, bu yıl ilki gerçekleşecek olan eğitim seminerleri kapsamında yapılacak etkinlik; aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, mekânsal aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programını içeriyor. Dersler konu üzerinde çalışan akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilecek.

Kayıt için: ​ ​www.atmk.org.tr
​​
Detaylı bilgi için: ATMK Eğitim Semineri

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *