Close

02 September 2015

III. ATMK Semineri

SeminerATMK Eğitim Seminerleri’nin 3.’sü 7 Kasım’da başlıyor.

Aydınlatma Türk Milli Komitesi, aydınlatma disiplininde çalışan, sektörde yer alan akademisyenleri, üreticileri, tasarımcıları ve uygulamacıları bir araya getirme hedefleri doğrultusunda yeni bir eğitim semineri daha düzenliyor.

07 Kasım-5 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecek “ATMK Aydınlatma Semineri 2015-2” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç-dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir eğitim programı hazırlandı. Eğitim semineri kapsamında işlenecek dersler; aydınlatma üzerinde çalışan akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilecek. Seminerin aydınlatma alanına ilgi duyanlar için bir kılavuz niteliği taşıması amaçlanıyor.

Kayıt ve detaylı bilgi için: www.atmk.org.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *