Close

06 December 2016

V. ATMK Semineri

atmk_logoAydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK), aydınlatma alanında çalışan ve sektörde yer alan akademisyenleri, üreticileri, tasarımcıları, uygulamacıları yeni düzenleyeceği seminer ile tekrar bir araya getirmeyi hedefliyor.

Bu noktadan hareketle ATMK, teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile seminerlerine devam ediyor. 2014 yılında başlanan seminerler dizisinin beşincisi ise İstanbul Teknik Üniversitesi, Taşkışla Binası’nda 04 Şubat–04 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşecek..

Planlanan “ATMK Aydınlatma Semineri 2017-1” için aydınlatmanın temel ilkeleri-kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç ve dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programı hazırlandı. Konu üzerinde çalışan akademisyenler ve sektör uzmanları  tarafından verilecek dersler; aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için adeta bir rehber özelliği taşıyor.

Seminer hakkında detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için iletişim bilgileri ise şöyle:

Tel: 0212 285 60 50
e-mail: [email protected]
web: www.atmk.org.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *