Close

25 November 2011

The Cube ve Yeni Trendler

Zumtobel & Kroma işbirliğiyle düzenlenen The Cube ve Yeni Trendler etkinliği, mimari aydınlatma konusunda yeni trendleri konuşmak amacıyla 18 Kasım 2011 Cuma günü Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşti.

Etkinlikte; aydınlatma konusunda dünyada önemli bir yere sahip olan Avusturya merkezli Zumtobel Lighting GmbH yetkilileri, Kroma Mühendislik & Aydınlatma firmasının çözüm ortakları, Türkiye’de devam eden birçok önemli projenin mimarı, tasarımcı ve yatırımcıları bir araya geldi.

Yalın ve beyaz hatları ile dikkat çeken 18 m² Cube içerisinde mağaza ve ofis uygulamalarına yönelik en son teknolojiyi içeren aydınlatma çözümleri tanıtıldı. Ankara, Bursa ve İzmir gibi illerden gelen katılımcılar etkinlik kapsamında, mimari ve ışık ilişkisi değerlendirilerek yeni trendler hakkında konuştu.

 

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *