Close

18/01/2013

Tepta ailesinin yeni üyesi: Cooper Lighting

Screen shot 2013-01-18 at 2.34.44 PM

Amerika merkezli çalışan aydınlatma firması Cooper Lighting, dünya genelindeki 20’nin üzerinde fabrikası ile 8000 kişinin istihdamını sağlayan büyük bir kuruluş. Cooper Lighting’in geniş çalışma sahası içinde Türkiye de yer alıyor ve Cooper Lighting’in Türkiye’deki projelerini bundan böyle Tepta yürütecek. Vardıkları işbirliği sonucu, Türk aydınlatma sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Tepta ile güçlerini birleştiren Cooper Lighting’in Türkiye’deki ürün satışları da Tepta tarafından gerçekleştirilecek.

Screen shot 2013-01-18 at 2.41.51 PM

Cooper Lighting’in geniş ürün yelpazesi içinde mimari, ticari, endüstriyel ve dış mekan aydınlatma ekipmanları bulunuyor. Ürünlerini son teknoloji, malzeme ve optik tasarımları birleştirerek, projelerin ihtiyaçları doğrultusunda üreten Cooper Lighting hem aydınlatma tasarımcıları hem de son kullanıcılar için yenilikçi aydınlatma çözümleri sağlıyor.

Cooper Lighting, geniş enerji tasarruflu LED aydınlatma armatürleri noktasında da büyük bir portföye sahip. Dünya çapında birçok farklı işlevdeki binanın aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için özel tasarımlar ile birlikte büyük projeler için kanıtlanmış çözümler sunuyor. Bu binalar arasında konutlar, eğlence kompleksleri, müzeler, stadyumlar, okullar, bürolar, mağazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, üretim tesisleri, depolar, askeri binalar, limanlar, havaalanları gibi, birbirinden farklı işlevlere hitap eden binalar bulunuyor

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir