Close

11/05/2015

Tepta, yenilenen showroom’unun açılışını kutladı

Tepta1.Levent’te yer alan Tepta yönetim binasındaki 4 katlı showroom, 5 yıl aradan sonra tamamen yenilendi. Yenilenen showroom için düzenlenen davette Tepta’nın yıllardır müşterisi olan isimler, mimar ve mühendisler buluştu. Yüzlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, pek çok proje ve ürün gamına yeni katılan markalar tanıtıldı.

4 kata dağılan toplam 1.500 m²’lik alana sahip showroom’da gerçekleşen renkli davetin ev sahipliğini Genel Müdür Robi Ebeoğlu yaptı. Davette yapılan tombala çekilişi ile Tepta aydınlatma armatürleri misafirlere hediye edildi. Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Danacıoğlu’nun sunumu ile gerçekleşen tombalada 50’e yakın hediye sahiplerini buldu.

Showroom’da ayrıca; heykeltraş Nadia Arditti, tasarımcı Sema Topaloğlu ve Gülhan Başarı’nın ürünleri de tasarım ve sanat severler ile buluştu. Bu eserlerin davet sonrasında da showroom’da sergilenmeye devam edeceği açıklandı.

Tepta’nın aydınlatma ürünlerinin alanı; sergilenen küçük bir mücevherin aydınlatılmasından, mağazaların aydınlatılmasına, konut, ofis, bina dış cephesi ve bahçe aydınlatması gibi çeşitli iç-dış mekân aydınlatmalarını kapsıyor. Tepta Aydınlatma, ithal ürünlerin yanı sıra mimar-elektrik mühendisi-kullanıcı üçgeninin istekleri doğrultusunda özel üretim de yapıyor.

 

www.tepta.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir