Close

21 May 2015

Heper’e A’Design Award Ödülü

HeperAwardHeper’in yeni nesil LED’li yol aydınlatma ürünü Delight, A’ Design Award’da Aydınlatma Ürünleri ve Projeleri Tasarımı kategorisinde ödül aldı.

Delight, değişik uygulama alanları için ideal aydınlatma çözümleri sunuyor. Üründe farklı optik tasarımı ile patentli LED modül Milestone® kullanılmış. Milestone® LED modül özel olarak tasarlanmış reflektör yapısı ile yol aydınlatması için kontrollü bir ışık dağılımı sağlıyor. Reflektör kullanımı ile daha homojen bir aydınlatma, daha az enerji kaybı ve daha az kamaşma sağlanıyor. Böylelikle yollar, sürücüler açısından, daha konforlu ve güvenli hale geliyor. Ayrıca Milestone® LED modül gövde tasarımı ile de ısı yönetimi sağlayarak ürün ömrünü uzatıyor.

Delight yol aydınlatmasında, Milestone® LED modül kullanımı ile modüler bir yapı oluşturulmuş. Bu yapı sayesinde ürün 1,2,3,4,6 ve 8’li modül yapısı ile bir ürün grubu oluşturup; ME1, ME2, ME3, ME4, ME5, ME6 gibi farklı yol sınıfları için aydınlatma alternatifleri sunuyor. Delight, CIE 140/EN 13201 yol aydınlatma hesaplarındaki standartları karşılayan bir tasarıma sahip.

http://www.hepergroup.com/tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *