Close

03 April 2015

U-Line’a Red Dot 2015 Aydınlatma Tasarım Ödülü

UlineOmlet İstanbul Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan İkizler Aydınlatma’nın yeni ürünü U-Line sarkıt, “2015 Red Dot Tasarım Ödülü”ne layık görüldü. Bu ürün Design Turkey 2014’te “İyi Tasarım” ödülü de almıştı.

Red Dot Design yarışmasına, bu sene 56 ülkeden 1,994 firma 4,928 farklı tasarım ile katıldı. Red Dot 2015 Aydınlatma Tasarım Ödülü’ne layık görülen U-line sarkıt, 29 Haziran 2015 tarihinden itibaren bir sene boyunca Almanya Essen’deki Red Dot Müzesi’nde sergilenecek.

İnce yapısı ile dikkat çeken U-Line; geri dönüşümü yüksek, çevreye duyarlı alüminyum ekstrüzyon profilden üretildi. Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü LED ışık kaynağı kullanılan U-Line, ofis, toplantı salonları, alışveriş merkezi gibi alanlarda uygulanabiliyor. Çeşitli geçme sistemleri ile bir araya getirildiğinde tasarımsal olarak farklı görünümlere bürünebilen U-Line, 115 lümen/Watt verimlilik ile LED aydınlatmanın avantajlarını kullanıcılarına sunuyor.

http://www.ikizleraydinlatma.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *