Close

31 December 2014

Altera Tasarım Stüdyosu’na iki ödül birden

Altera1Altera Tasarım Stüdyosu tarafından Heper Moonlight Aydınlatma için dizayn edilen “Delight LED Yol Aydınlatma Armatürü” ve Arlight Aydınlatma adına tasarlanan “Eterna Modüler İç Aydınlatma Armatürü” Design Turkey 2014 İyi Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.
Design Turkey 2014 ödül gecesinde Altera Tasarım Stüdyosu’na ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi takdim etti.

Altera2
Delight, modüler üretilebilme özelliği ile yol aydınlatma armatürlerine yeni yaklaşım getiren bir ürün. Optik, uygulama ve çevresel verimlilik sağlayan ürün, kullanıcısının proje ihtiyacına uygun farklı sayılarda ML LED modülle kullanılabiliyor. Enerji tasarrufu sağlamak, toplam armatür sayısı ve bakım maliyetlerini düşürmek için tasarlanan ürünün 35W, 70W veya 105W’lık seçenekleri de bulunuyor.

Altera3

Eterna ise asma tavanlar ve duvarlar için tasarlanmış bir modüler aydınlatma armatürü. Eterna, 3 boyutlu yenilikçi formu ile kullanıcısına geleneksel 2 boyutlu aydınlatmalara göre farklı bir vizyon sağlıyor. Eterna yan yana birleştirilebiliyor. Ürünün yüzeyleri doğanın akışkan ve birbirini tamamlayan formları gibi birbirini tamamlıyor. Böylece tavanlarda istenen miktarda ve şekilde yüzeyler yaratılabiliyor.

http://www.alteratasarim.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *