Close

21 January 2014

“Aşk ve ışık” TEPTA showroom’unda aydınlatma sektörünü ağırladı

Tepta1Tepta firmasının temsilciliğini yaptığı, 10’dan fazla uluslararası ofisi ile Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika piyasalarında projeler gerçekleştiren Lasvit markası, Türkiye’deki 1. yılını kutladı. Lasvit, Levent’teki TEPTA showroom’unda gerçekleşen kutlama kokteylinde aydınlatma alanında sektör profesyonellerini ve meraklılarını ağırladı.

Tepta32007’den bu yana faaliyet gösteren Prag merkezli firma, yenilikçi yöntemlerle Bohemya kristali ve camını bir arda kullanarak ortaya çıkardığı farklı aydınlatma tasarımı ürünleriyle tanınıyor. Birbirinden farklı ürün grupları bulunan marka birçok ödüllü tasarımcı ile birlikte çalışıyor. Dünya çapında 5 yıldızlı oteller, mağazalar, özel konutlar, saraylar, restoranlar ve tiyatrolar gibi birçok mekânda Lasvit tasarımcılarının elinden çıkan aydınlatma ürünlerini görmek mümkün. Firmanın Çekçe isminin de anlamı oldukça ilginç. Láska ve svit: Aşk ve ışık.

Tepta5

Tepta2

 

 

Tepta4www.tepta.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *