Close

03/12/2016

Simon Fluvia Showroom, Ataşehir

simon2-2Hem ev hem de profesyonel ortamlar için teknolojik çözümlerin yaratıcısı olan İspanya’nın önde gelen elektrik-elektonik üreticisi Simon, geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Ataşehir ilçesinde showroom açılışını gerçekleştirdi.

Simon’un Türkiye’den sorumlu İş Birim Direktörü Javier Lorenzo’ya göre mimarlara, aydınlatma danışmanlarına ve elektrik projesi şirketlerine hitap eden showroom, müşterilerine yeni ürün ve çözümlerini tanıtıyor, bunları yakından tanıma fırsatı sunuyor. Lorenzo Türkiye’deki ürünleri hakkında şöyle konuşuyor: “Fluvia ve Simon imzası taşıyan iç mekân ve dış mekân aydınlatma ürünleri, Scena aydınlatma kontrol sistemleri ve Simon anahtar & priz ailesinden Detail 82 koleksiyonu, Simon 100 koleksiyonu ve Simon bağlantı çözümleri şirketin Türkiye piyasasındaki temel ürünleridir.”

Simon Elektromekanik’in Ülke Müdürü Gülen Seyhan ise konu hakkında şu yorumlarda bulunuyor: “SİMON, Türkiye’de anahtar, priz ve bağlantı çözümleri alanlarında 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Firmamızın yeni yüzünü yansıtan bu showroom, bizlere stratejik iş kitlelerimiz arasında Simon ve Fluvia markalarının bilinirliğini arttırma ve yeni ürünlerimizi sunma fırsatı sunmaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir