Close

21 June 2017

“Mimarşiv Selection 2017” etkinliği Hasköy’de gerçekleşti

Hasköy iplik fabrikasında 50’yi aşkın markayı bir araya getiren Mimarşiv Selection 2017 organizasyonunda etkinliğin sponsorlarından Simon ve Fluvia; mimarlar, iç mimarlar ve proje yöneticileri ile buluştu.

Etkinlikte giriş koridoru aydınlatma sponsoru olarak yer alan Fluvia, koridorda 3 farklı deneyim alanı oluşturarak, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. Girişte, Ozan Ünal’ın insan boyutlarında bakır sanat eserleri aydınlatılarak, ziyaretçiler sanatla buluşturuldu. Sanat eserlerinin bittiği noktada farklı ışık geçişleri ile aydınlatılan çerçevelerle ziyaretçiler için fotoğraf alanı oluşturuldu. Çıkış noktasında, Fluvia’ya özel oluşturulan ışık enstalasyonu ile alandan geçen ziyaretçilerin silüetleri duvara yansıtılarak, ziyaretçilere ışık ile oynayabilecekleri bir alan tasarlandı.

Fuar alanında ise Simon ve Fluvia markalarının ürünleri sergilendi. Simon markası 100. yılına özel ürettiği, Akıllı Anahtara Dönüşebilen Geleneksel Anahtar ve Priz koleksiyonunu standında sergiledi. Diğer yandan Selection konuşmalarında koleksiyon sunumu iş birimi direktörü Javier Lorenzo tarafından gerçekleştirildi.

www.simon.com.tr
www.fluvia.com.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *