Close

02 November 2015

Aydınlık Fikirler Proje Pazarı Etkinliği

proje-pazari1İstanbul Aydın Üniversitesi’nin ev sahipliğini yapacağı etkinlik; 1 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.  “Aydınlatma Sektöründeki Teknolojik Gelişmeler ve Aydınlık Fikirler Proje Pazarı” etkinliğinde akademisyenler, sanayiciler ve kamu kuruluşları ortak bir platformda buluşturulacak.

TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı tarafından desteklenen bu etkinlik, her kıymetli fikrin ve projenin hayata geçirilmesi, değerlendirilmesi ve ortak proje önerilerinin oluşturulmasına katkı sağlayacak. Uluslararası akreditasyona sahip LED aydınlatma laboratuvarı ile İstanbul Aydın Üniversitesi; bu etkinlik ile üniversite ve sanayi iş birliği gelişiminde önemli bir adım daha atmış olacak.

Türk Aydınlatma Sanayii’nde yenilik ve katma değer oluşturacak bu zirveye katılım için başvuruların en geç 20 Kasım 2015 Cuma gününe kadar şu web adresinden yapılması gerekiyor: http://aydinlatmaprojepazari.aydin.edu.tr

Haber kaynağı: http://www.ledportali.com/aydinlik-fikirler-proje-pazari-etkinligi/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *