Close

11 May 2017

MIMARARSIV Selection 2017

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan MIMARSIV Selection Art&Design 2017 etkinliği; 12-13 Mayıs tarihlerinde Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek. Bu sene teması “dönüşüm” olan etkinlikte heykel, resim, fotoğraf sergilerinin yanı sıra, yapı malzemeleri, inovatif mimari malzemeler, mobilya-aydınlatma ürünlerinden oluşan bir seçki; mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, satın alma müdürleri, sektör yöneticileri ve yatırımcılar ile buluşacak.

Birbiri ile ilgili birçok sektörü ve sektör profesyonellerini bir araya getirecek etkinliğin dekoratif aydınlatma sponsorluğunu Tepta Aydınlatma üstlendi. Etkinliğe katılanlar firmanın Catellani&Smith, LineaLight Group, Aqua Creations, Masiero, Leucos gibi markaları hakkında da detaylı bilgi alabilecek. Etkinliğin bir diğer sponsoru Fluvia. Fluvia etkinlik süresince giriş koridoru aydınlatmasının sponsoru olacak. Ayrıca fuar alanına gelenler Fluvia yanında Simon ürün grubundan örnekleri yakından görebilecek.

Teknik aydınlatma sponsorları olarak ise Uva Aydınlatma ve Philips’i göreceğimiz etkinlik kapsamında 13 Mayıs Cumartesi günü ise saat 15:30’da Simon 100 ‘Akıllı Anahtara Dönüşebilen Geneksel Anahtar’ isimli bir sunum da gerçekleşecek.

Online kayıt için: selection.mimarsiv.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *