Close

27 September 2016

XI. Ulusal Aydınlatma Kongresi

ulusalaydinlatmakongreAydınlatma Türk Milli Komitesi tarafından düzenlenen “Ulusal Aydınlatma Kongresi” bu yıl 11. kez gerçekleşecek. Etkinlik, akademisyen, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımları ile 29 Mart-31 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) gerçekleşecek. Kongreye paralel olarak ATMK, Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve UBM Fuar ve Gösteri Hizmetleri A.Ş. katkıları ile 29 Mart-1 Nisan 2017 tarihleri arasında “İstanbulLight 2017, 10. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı”nı da düzenleyecek.

ATMK, “Türkiye’de aydınlatma alanındaki çalışmaları özendirmek, doğru yönde ilerlemelerine rehberlik etmek ve desteklemek” amacıyla 20 yıldır Uluslararası Aydınlatma Komisyonu (CIE)’nun üyesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

11. Ulusal Aydınlatma Kongresi”nin özel konusu ise “Aydınlatmada Akıllı Teknolojiler”. Kongre, sunulacak bildirilerin yanı sıra panel, seminer gibi değişik etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

www.atmk.org.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *