Close

19/01/2017

13. RLC Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün bu sene 13.’sünü düzenlediği RLC Günleri, farklı sektörlerden profesyonel isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. 28 Şubat-2 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde düzenlenecek etkinliğe katılım ücretsiz. Ayrıca katılımcılar sertifika da alabilecekler.

2005 Yılında “Elektronik Günleri” olarak düzenlenmeye başlanan RLC Günleri, zamanla yeni konular, fikirler ile birlikte Elektrik, Elektronik, Otomasyon Sistemleri ve Aydınlatma alanlarında geniş bir kitleye yayıldı. RLC Günleri, öğrenci-sektör-akademisyen arasındaki köprüyü kurarak katılımcıları en iyi şekilde bilgilendirmeyi, sektörde tecrübe edinmiş kişilerin bilgi aktarımından yararlanılmasını hedefliyor.

Etkinlik içeriği

Birçok şirketi aynı platformda topladığı için bir fuar olma niteliği de taşıyan RLC Günleri’nde; ABB, Mercedez-Benz, Anel Grup, EAE, Schneider Electric, Viko, Siemens, Honeywell, Bozankaya, Omron, Polat Enerji, Enerjisa, Mitsubishi Elektrik, Tüpraş gibi önde gelen firmalar yer alacak. Ayrıca ETMD, ENOSAD dernekleri ve bu yıl kulüp adına uluslararası düzeyde başarılı projelerde ismini duyurmuş akademisyenler de etkinlikte bulunacak.

Etkinlik programı kapsamında bu yıl şu konular mercek altına alınacak:

  • Endüstri 4.0
  • Güneş-Rüzgar-Nükleer Enerji
  • CV Hazırlama ve Kariyer
  • Savunma Sanayi

Kayıt için: rlc.ytuieee.com
Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: www.facebook.com/rlcgunler www.twitter.com/rlcgunleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir