Close

19/06/2013

Programlanabilir LED Yön Tabelaları

LEDtabela2Herhangi bir organizasyon sırasında insanları ulaşımdan, organizasyonun mekân ve zamanına kadar bilgilendirebilen LED yön tabelaları; son derece fonksiyonel sistemiyle organizasyonların karmaşık yapısına son veriyor.

Internet üzerinden kiralayabileceğiniz bu tabelalar; özellikle büyük şehirlerde gerçekleşen konser, spor karşılaşması, kongre gibi organizasyonlarda büyük ölçüde kolaylık sağlarken; modern yaşamın hızlı akışında önemli bir rahatlık sunuyor.

Şehirlerde kolaylık
LED yön tabelalarının kullanılabildiği yerlerin başında elbette büyük şehirler geliyor. Bu yönlendirme tabelaların gerçek zamanlı bir veriyi düzenleme sistemi sayesinde şehirler turistleri kendine çekebilir ve aynı zamanda bölgesel restoranların, marketlerin, parkların, müzelerin de reklamları yapılabilir. Ayrıca bir şehirde düzenlenen konferanslarda katılımcıların konuşmalara, konferanslara ve bölgesel varış noktalarına doğru kolayca yol bulmalarını sağlar. LED yön tabelaları, koridordan itibaren bir konferans odasına veya şehrin bir yanından diğer bir yanındaki restorana gidişte insanları yönlendirir. Tüm bunlara ek olarak başlamak üzere olan bir organizasyonu insanların fark edip kolayca ulaşabilmelerini sağlar.

LEDtabela4

Ulaşım ve konserler
LED yön tabelaları, ulaşımın veya konser etkinliklerinin bulunduğu her yerde insanlara yardımcı olabilir. Bir sonraki otobüs, tren, dolmuşun gecikeceği ya da varmak üzere olduğu konusunda insanları bilgilendirir. Bir festival mekânında sayılamayacak kadar çok sahne alan grup olduğunda bu tabelalar, insanları kimin nerede ve ne zaman sahne alacağı konusunda bilgilendirir.

Organizasyonlarda bilgilendirme rahatlığı
LED yön tabelaları bir spor karşılaşması nerede gerçekleşirse gerçekleşsin; taraftarları kendilerini ilgilendiren konularda haberdar olmalarını sağlayan belli bir bilgi halkası içinde tutar. Bu yönlendirme tabelaları; sosyal medya ve marka datalarını düzenleyerek markalar konusunda da hizmet verebilir. Internet üzerinde ilgililerle arada bir çeşit bilgi köprüsü oluşturur.

Tabelaların kurulumunda önemli noktalar:

Nerede durmalı?
Tabelalar güvenli bir ortamda belli bir seviyede olmalıdır. Bu LED tabelaları kiralamaya karar vermeden önce aklınızda onları koyacağınız yeri kesin olarak belirlemeniz önemlidir. Böylece kiralayacağınız yer ile birlikte konuşarak çok daha iyi koordine olabilirsiniz.

Internet bağlantısı
Bu tabelalar verilerini ve bilgilerini internetten alır. Bu yüzden sabit ve güvenilir bir internet bağlantısı gereklidir. Eğer mümkünse, Ethernet kablosu ile gerçekleşen bir bağlantı önerilir.

Güç kaynağı
Herhangi bir standart AC güç kaynağı ile çalışan tabelalar 500W’a ihtiyaç duyar.

Daha fazla bilgi ve kiralama için: http://breakfastny.com/points/

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir