Close

26 December 2014

PLDC 2015, Roma (The Professional Lighting Design Convention)

PLDC_2015_VT_P8883.epsThe Professional Lighting Design (Profesyonel Aydınlatma Tasarımı) Kongresi, 28-31 Ocak 2015 tarihleri arasında Roma’da düzenlenecek.

Roma’da düzenlenecek kongre hazırlıkları çerçevesinde Profesyonel Aydınlatma Tasarımı camiası düzenli olarak bir araya gelme fırsatı da bulacak. PLDC süresince dünyanın farklı yerlerinde birçok etkinlik düzenlenecek. Bu etkinlikler kahvaltılar, film gösterimleri, müze ziyaretleri, Pecha Kucha sunumları gibi oldukça büyük bir network ile farklı formlarda gerçekleşecek.

Etkinlikler, tüm aydınlatma tasarımı camiasına, pazarda yeni olanlara, aydınlatma hayranlarına ve hem eğitim hem de kültürel programa network anlamında katkı sağlayacak herkese açık. Roma’da gerçekleşecek olan kongreye, katılımcı sayısı gün ve gün artarken yapılacak kongrenin uluslararası bir boyut kazanması bekleniyor.

Kongrenin Platinum sponsoru  iGuzzini, kongre kapsamında dünya çapında gerçekleşecek etkinlikleri destekleyecek.

1 Şubat’tan önce yapılan erken kayıtlarda ise, Christmas hediyesi olarak, PLD dergisi hediye edilecek.

www.pld-c.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *