Close

15/07/2013

OSRAM’dan Light Finder (Işık Bulucu) Uygulaması

OSRAM1OSRAM , akıllı telefon ve tabletler için yeni bir uygulama geliştirdi. Bu yeni uygulama Light Finder (Işık Bulucu) ile tüketiciler birkaç basit adımda istedikleri mekânlar için doğru lamba ve armatür bulabiliyor.

 

 

 

 

 
OSRAM2Akıllı telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen bu uygulama App Store ve Google PlayTM Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

“Osram Light Finder” uygulamasının ilk adımında istenen lamba duyu, ardından ampul tipi (klasik, mum tipi vb.) ve son olarak ihtiyaç duyulan lamba parlaklığı seçiliyor. Uygulama bu kriterlere uygun LED, kompakt flüoresan veya halojen lamba gibi alternatif çözümleri öneriyor. Kullanıcı bunlar arasından kendisi için en uygun olanı seçebiliyor.

Kullanıcılar ayrıca kendi odalarının fotoğrafını çekip, fotoğrafı uygulama içinde kullanarak seçtikleri armatürlerin kendi odalarında nasıl gözükeceğini de görebiliyor.

Şu anda yedi dilde (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe ve İsveççe) kullanılabilen uygulamayı indirmek için:

App Store Osram Light Finder uygulaması

Google PlayTM Store Osram Light FinderTM uygulaması

www.osram.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir